Kobieta epilscjaMARKA GANC NA RYNKU URZĄDZEŃ IPL

Ganc-Med jest marką zaawansowanych aparatów do kosmetologii oraz medycyny estetycznej, stworzoną przez firmę Ganc-Service, założoną w 2009 roku.

Od lat działamy w Polsce w zakresie wsparcia technicznego wszystkich, którzy na co dzień stykają się z zaawansowaną technologią w kosmetologii. Z powodzeniem naprawiliśmy setki urządzeń upiększających. Serwisujemy aparaturę klientów indywidualnych z całej Polski i wielu zakątków Europy. Sprawujemy opiekę serwisową nad urządzeniami wielu polskich dystrybutorów kierując sprawami technicznymi od momentu pierwszego rozpakowania urządzenia, do ostatniego dnia gwarancji. Nasze spostrzeżenia, badania i testy zaowocowały wieloma wdrożeniami sprawdzonych rozwiązań, przez najlepszych światowych producentów. Dzięki bliskiej współpracy z fabrykami, mamy bezpośredni wpływ na każdy istotny aspekt wykonania urządzeń. Pomaganie naszym klientom oraz praca nad najnowszymi technologiami to nasza misja i pasja.

Idea

Mnogość problemów jakie na swej drodze spotykają nabywcy oraz użytkownicy instrumentów sprawiła, że postanowiliśmy zaistnieć na rynku z autorskim pomysłem dystrybucji zaawansowanych urządzeń, jako wieloletni doświadczony serwis. Naszym celem jest zagwarantowanie kompleksowej obsługi klienta, przy jak najkorzystniejszej cenie wraz z długoletnia gwarancją. Całą swą wiedzę techniczną nabytą poprzez edukację oraz zebrane dzięki intensywnej pracy doświadczenie przelaliśmy w projektowanie urządzeń z naszej oferty. Jesteśmy pewni, że nasze propozycje wypełnią luki, jakimi były miejsca na aparaturę najlepszej jakości wraz z zapleczem wsparcia od dystrybutora. To, co niezawodne i całkowicie nowoczesne chcemy oddać w Wasze ręce, by praca stała się przyjemnością.

Kosmetologia oraz medycyna estetyczna to dziedziny rozwijające się dynamicznie oraz regularnie prezentujące nowości techniczne. Zamierzamy sukcesywnie uzupełniać naszą ofertę i zaopatrywać Państwa we wszystkie niezbędne i najatrakcyjniejsze urządzenia nowoczesnej kosmetologii. Celem nadrzędnym jest oferowanie rozwiązań sprawdzonych i skutecznych, najwyższej klasy i w korzystnej cenie. Pragniemy zapewnić Państwu ofertę kompleksowego wyposażenia gabinetu z pełnym pakietem lojalnościowym gwarantującym sukces Państwa firmy oraz zaspokojenie wszelkich wymagań.podpisik