Charakterystyka urządzenia

Ganc-Med E-light 13.1 jest multifunkcjonalną platformą, umożliwiającą trwałą i skuteczną terapię niedoskonałości twarzy oraz ciała, dla kobiet i mężczyzn. Łączy w sobie technologię IPL (intensywne pulsacyjne światło) oraz prąd RF (radiofrekwencja). Pozwala to maksymalnie wykorzystać potencjał urządzenia w leczeniu takim jak:

 1. usuwanie nadmiernego owłosienia
 2. termo lifting (fotoodmładzanie)
 3. terapia trądzików 
 4. zamykanie naczynek (pajączki i rumień) 
 5. redukcja przebarwień

Precyzyjna technologia IPL pozwala emitować wielokrotne krótkie pulsy w jednym impulsie. Jednocześnie fale radiowe wspomagają terapię dzięki podgrzaniu skóry właściwej od wewnątrz w trakcie trwania impulsu. Czas relaksacji termicznej skóry wspomagany jest intensywnie schłodzonym kryształem głowicy zabiegowej. Oznacza to maksymalną skuteczność w trapi celowanej na danym obszarze.

 • + -

  wielkość pola zabiegowego: 12x45mm (5,4cm2)

  Duża powierzchnia działania jednostkowego impulsu, pozwala skrócić czas zabiegu, co zapewnia komfort dla klienta, jak również mniejsze zużycie energii.
 • + -

  Zakres IPL: 10-50 J/cm2

  Szeroka rozpiętość energii emitowanej na skórę, pozwala na bezpieczne dostrojenie zabiegu, w funkcji rodzaju karnacji. Wysokie osiągi maksymalne, są gwarancją skuteczności zabiegów, nawet przy wymagających problemach skórnych.
 • + -

  Zakres RF: 1-10 MHz Bi-Polar

  Szeroka rozpiętość energii emitowanej na skórę, pozwala na bezpieczne dostrojenie zabiegu, w funkcji rodzaju karnacji. Wysokie osiągi maksymalne, są gwarancją skuteczności zabiegów, nawet przy wymagających problemach skórnych.
 • + -

  Zakres wiązki IPL: 420/530/560/640/690/750-1200 nm

  Możliwość regulacji długości filtrowanej fali świetlnej umożliwia wykonywanie wielu niezależnych zabiegów na jednym urządzeniu. Jest to więc oszczędność pieniędzy, jak również ergonomia.
 • + -

  Ekran: 8,4 cala, kolorowy, dotkowy, LCD

  Przejrzystość wyboru trybu i opcji działania, to podstawa bezpieczeństwa pacjenta. Dotykowy ekran o tak dużej przekątnej zapewnia płynne i intuicyjne kalibrowanie.
 • + -

  Przyjazny system operacyjny

  Polskie menu, intuicyjny interfejs dotykowy, nowoczesna grafika
 • + -

  Chłodzenie: powietrze, woda, półprzewodniki (kryształ do -5*C)

  Chłodzenie urządzenia jest bardzo ważne dla bezawaryjnego i płynnego działania. Choć w tym przypadku najważniejsze jest obniżanie temperatury skóry, która poddawana jest działaniu wiązki świetlnej. W tym przypadku istnieje możliwość regulacji temperatury do -5*C. Zapewnia to maksymalną dozę komfortu dla pacjenta.
 • + -

  Moc: 2000W

 • + -

  Zasilanie:200-240 VAC 50/60 Hz

 • + -

  Wiele wersji kolorystycznych

  Zdajemy sobie sprawę, że nastrój panujący w salonie jest bardzo ważny dla klientów. Zapewniamy możliwość dopasowania koloru obudowy do kolorystyki salonu.
Zapoznaj się z zasadą działania E-light Zasada działania
Szczegóły oferty

Nie ufaj zapewnieniom, zaufaj gwarancji

Z technicznego punktu widzenia, po zakupie urządzenia, najważniejsza dla użytkownika jest gwarancja. Elight 13.1 objęty jest 4-letnią pełną gwarancją realizowaną przez jedyny w Polsce autoryzowany serwis producenta. Dzięki temu gabinet posiada urządzenie niezawodne przez wiele lat, a inwestycja jest pewna. Samo serwisowanie przebiega w pełni profesjonalnie i w jak najkrótszym  czasie. Staramy się, aby czas naprawy serwisowej urządzenia był możliwie krótki. Dbamy o zadowolenie i poczucie komfortu osób korzystających z naszych urządzeń. To właśnie opinie zadowolonych klientów są dla nas najważniejsza wizytówką rzetelności wykonywanej pracy.

Parametry weryfikowane laboratoryjnie

E-light 13.1 to jedyne w swojej klasie urządzenie oferujące gęstość energii wiązki emitowanej z głowicy na poziomie 50J/cm2 . Inne urządzenia posiadają w opisie podobne parametry? Ganc-Med weryfikuje osiągi laboratoryjnym narzędziem pomiarowym, jedynym w Polsce.Tak wysokie natężenie emitowanej energii gwarntuje znacznie podwyższoną skuteczność zabiegów. Skuteczność zaś jest najważniejszym aspektem dla klientów gabinetów kosmetycznych. Im wyższe zadowolenie klientów, tym gwałtowniejszy przyrost wykupowanych usług.

Pełna swoboda pracy kosmetologa

Zastosowane najbardziej ergonomicznych rozwiązań. Dotykowy, kolorowy ekran o przekątnej 8,4cala. W pełni polskie menu. Nowoczesny, przejrzysty interfejs. Parametry urządzenia wyświetlane w czasie rzeczywistym. Dzięki temu obsługa urządzenia E-light 13.1 jest łatwa i intuicyjna.
Podczas projektowania urządzenia, jednym z głównych założeń był komfort jego użytkowania. Staraliśmy się, żeby obsługa nie nastręczała niepotrzebnych problemów. Poruszanie się po menu jest banalnie proste. Ustawianie parametrów przebiega płynnie, a duże i wyraźne grafiki eliminują możliwość jakichkolwiek pomyłek. W zależności od preferencji użytkownika możliwa jest konfiguracja manualna wybranych parametrów, jak również skorzystanie z trybu pracy automatycznej.

Profesjonalne szkolenie – najważniejsze

Szczegółowe szkolenie opiera się na obszernej części teoretycznej i zajęciach praktycznych. Szkoleniowcem jest wykwalifikowany kosmetolog z wieloletnim stażem pracy na urządzeniu E-light. Każdy z uczestników otrzymuje również własny program szkoleniowy. Naszym celem jest przekazywanie w sposób indywidualny najlepszego urządzenia wraz z doświadczeniem i pewnością obsługi podczas terapii. Wszyscy zgodzimy się, że bezpieczeństwo klientów poddawanych zabiegom jest priorytetem. Szkolenie, które oferujemy daje nam pewność, że przekazujemy bardzo zaawansowane urządzenie w wykwalifikowane dłonie. Skuteczność i gwarancja bezawaryjnego działania jest bowiem konotacją solidności podzespołów i wykonania urządzenia, ale również odpowiednim i odpowiedzialnym użytkowaniem.

Szeroki wachlarz możliwości terapeutycznych

E-light 13.1 wyposażony jest aż w 7 wymiennych i precyzyjnie wykonanych filtrów. Umożliwia to stosowanie wybranej, celowanej długości fali świetlnej w terapii. Dzięki temu jedna głowica zabiegowa wykorzystywana może być wielofunkcyjnie. Jest to bardzo ekonomiczne i nowoczesne rozwiązanie.

Wiele wariantów kolorystycznych

Gabinet kosmetologa to wyjątkowe miejsce, w którym wystrój wnętrza jest niezwykle istotny, aby pacjenci czuli się komfortowo. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom, jako pierwsi, oferujemy wybór dowolnego koloru obudowy E-light 13.1. Dzięki temu to wyjątkowe urządzenie będzie idealnie dopasowanym elementem wystroju wnętrz. Dostępna jest pełna paleta kolorów, bez ograniczeń.

Zainteresowany? Zapraszamy do współpracy Kontakt